Jestem trenerką
personalną i pasjonatką zdrowego stylu życia.

Zmieniam styl życia

Swoją pracę mierzę w ilości zmienionych nawyków, które niosą za sobą efekt w postaci zdrowej i szczupłej sylwetki (w tej kolejności – nigdy na odwrót). Na rynku jest zbyt dużo modnych diet, a zbyt mało wiedzy na temat racjonalnego odżywiania i treningu, który oprócz modelowania sylwetki będzie wspierał Twoje zdrowie. Nie potrzebujesz wymyślnych diet – jedząc „normalne posiłki” osiągniesz świetne efekty. Kluczem do sukcesu jest to, aby skupić się na dopasowaniu żywienia do swoich możliwości i nie wpisywać się na siłę w ograniczające i niezrozumiałe zasady szablonowych diet odchudzających.

Kobieta z pasją? Pasja z kobietą...

Moja droga to efekt wzlotów i upadków oraz chęci stworzenia przestrzeni, które będzie źródłem wiedzy i inspiracji dla osób chcących dokonać stałych zmian w swoim życiu. Pokażę Ci, jak spokojnym i konsekwentnym podejściem można osiągać cele, które do tej pory były poza Twoim zasięgiem.

Proces odchudzania traktuję bardzo osobiście. Moi podopieczni często stają się moimi bliskimi znajomymi, a kilku stało się przyjaciółmi.

12 miesięcy
-30kg

Moje metody pracy

Po drugie, jestem przekonana, że każdy z nas ma ogromny potencjał, który czeka na odkrycie. Poprzez trening personalny, mogę pomóc ludziom odkrywać swoje możliwości, rozwijać swoje umiejętności fizyczne i psychiczne oraz wzmacniać ich pewność siebie. Wierzę, że każdy z nas może osiągnąć więcej, niż nam się wydaje, i jestem tutaj, aby to udowodnić.

Po trzecie, zdrowie i kondycja mają ogromne znaczenie dla jakości życia. Poprawa swojej kondycji fizycznej przekłada się na lepsze samopoczucie, większą energię i wytrzymałość, a także lepszą jakość snu i mniejsze ryzyko chorób. Moją misją jest pomagać ludziom w dbaniu o swoje zdrowie, aby mogli cieszyć się pełnią życia i spełniać swoje marzenia.

Certyfikaty

Trener medyczny

Dietetyka i suplementacja

Podstawy treningu siłowego

Instruktor kulturystyki

Instruktor siłowni

Trener personalny

Train Movement Academy
Mauricz Training Center
Atletycznie Jacek Wojda
Hutniczy Klub Sportowy „Szopienice”

PTA Founder Mateusz Stypułkowski

PTA Founder Mateusz Stypułkowski

Inne
 • Trener personalny z certyfikacją REPS
 • Ekspert do spraw Dietetyki i Dietoterapii
 • Dietetyka sportowa i trening siłowy
 • Instruktor fitness
 • Optymalizacja żywienia pod sporty sylwetkowe
 • Warsztaty kettebell
 • Warsztaty z trójboju siłowego
 • Warsztaty AnimalFlow
 • Trener personalny z certyfikacją REPS

  Kurs przygotowania motorycznego MMA

  Ekspert do spraw Dietetyki i Dietoterapii

  Dietetyka sportowa i trening siłowy

  Instruktor fitness

  Optymalizacja żywienia pod sporty sylwetkowe

  Instruktorka jogi

  Warsztaty kettebell

  Warsztaty z trójboju siłowego

  Warsztaty AnimalFlow