fbpx

O mnie

Kobieta z pasją? Pasja z kobietą…

Wykorzystaj siłę, która tkwi w Tobie.

Myślisz, że ludzie rodzą się z dobrą sylwetką i nieugiętym nastawieniem do trzymania diety? Muszę wyprowadzić Cię z błędu.

Często spotykam się ze stwierdzeniem, że takiej osobie jak ja jest łatwiej. Słyszę że, „mam dobre nawyki, wiem jak ćwiczyć, co jeść…”

Tu zaczyna się moja historia. Przez 16 pierwszych lat mojego życia praktycznie nie jadłam warzyw, a moją ulubioną przekąską były kruche ciasteczka maślane oblane mleczną czekoladą. Żywieniowo nie był to najlepszy okres mojego życia i gdyby nie te kilkanaście nadprogramowych kilogramów, które przybrałam – prawdopodobnie nigdy nie zainteresowałabym się zmianą stylu życia.

Dziś jest inaczej.

Wszystkie wydarzenia, które jak lawina – nastąpiły później pozwalają mi dziś powiedzieć „Mogę Ci pomóc zmienić Twoje życie. Nazywam się Ola Kiepura i kocham sport! Pracuję na Śląsku od 2016 roku, jestem pasjonatką dietetyki, naturoterapii i psychodietetyki. Oprócz aktywności fizycznej interesuje mnie rozwój osobisty.”

Pomagam kobietom i mężczyznom w odzyskaniu radości ze zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i zmianie nawyków żywieniowych. Po tym wszystkim następuje naprawienie relacji ze sobą. W efekcie możesz cieszyć się wymarzonym i zdrowym ciałem.

Codzienne menu powinno być jak dobry garnitur - skrojone na miarę.

We współpracy ze mną nie będziesz podążać za trendami. Zastanawiałeś się czy musisz wykluczyć gluten, jeść czy nie jeść ziemniaki? Może spożywać jagody goi?

Szybkie efekty? Nie ma dróg na skróty…

Znasz restrykcyjne diety, które przynoszą efekty tylko do pierwszego kryzysu? Pewnie próbowałaś tysiąc razy i znasz wymysły jak dieta kopenhadzka, dieta dąbrowskiej, post warzywny, detox sokowy, dieta białkowa…

Istnieją takie rozwiązania, które tym kryzysom będą zapobiegać i pozwolą cieszyć się wymarzoną sylwetką na lata (a nie na lato).

Zmienię Twoje podejście i styl życia.

Efekty warto mierzyć w ilości zmienionych nawyków, które niosą za sobą efekt w postaci szczupłej i zdrowej sylwetki – nigdy na odwrót. Jedząc normalnie osiągniesz świetne efekty. Kluczem do sukcesu jest to, aby skupić się na dopasowaniu żywienia do Twoich możliwości i nie wpisywać się w niezrozumiałe zasady szablonowy.

Kobieta z pasją? Pasja z kobietą…

Moje życie i praca to efekt wzlotów i upadków oraz chęci stworzenia przestrzeni, które będzie źródłem wiedzy i inspiracji dla osób chcących dokonać stałych zmian w swoim życiu. Pokaże Ci, jak spokojnym i konsekwentnym podejściem można osiągać cele, które do tej pory były poza Twoim zasięgiem.

Napęd do działania!

Moją misją jest przekazywanie konkretnej wiedzy. Początek każdej zmiany dzieje się w głowie, dlatego warto pielęgnować myśli, które jej sprzyjają. Bycie zdrowym nie oznacza bycie perfekcyjnym. W końcu popełnianie błędów to najlepsza okazja, aby zdobyć nowe umiejętności, wyciągnąć wnioski i wdrożyć je w życie.

Zmieniaj się ze mną!