fbpx

Metamorfoza Moniki

Monika zrzuciła 11 kg, 20 cm z obwodu ud, 16 centymetrów z pasa i pokochała swoje ciało. Zanim trafiła do mnie, nigdy nie wyobrażała sobie aktywności fizycznej w codziennym życiu. Praca siedząca, niezdrowe jedzenie, brak ruchu doprowadziły do zaburzeń hormonalnych i cellulitu. Wystarczyło tylko 5 miesięcy diety i treningów według mojej metody, by zmienić samopoczucie i ciało nie do poznania. Bez głodówki, z pysznymi posiłkami i ćwiczeniami tylko w domu. Nie mów: „też bym tak chciała” weź w garść swoją metamorfozę!

KlientMonika
Rezultat-11kg / -16cm z pasa
DietaZmiana nawyków żywieniowych
TreningTrening w domu
Hej Olu, przesyłam pomiary. Otworzyłaś mi oczy na świat 🙂 na nowe horyzonty i na to że czuje że mogę wszystko, a dewiza o której rozmawiałaś z Marcinem Osmanem „nie chce mi się dlatego to zrobię” stała się moją mantrą. Czuję że teraz dam radę ze wszystkim. 
Dieta jest rewelacyjna, wogóle nie czuje że to dieta. Nie chodzę głodna, nie mam póki co chwil załamek, że może by tak kosteczkę czekolady. Nawet teraz przed okresem było ok, a zawsze mam wielkie gastro. Dzięki regularnemu jedzeniu czuję że mój organizm jest mi za to wdzięczny. Suplementy powoli się kończą wiec będę robić zapas i chyba jeszcze coś sobie dokupię, napewno ten olej HealMe i suplementy na włosy. Jesteś Olu dla mnie wielką inspiracją i mentorką :):* Cieszę się że pojawiłaś się w moim życiu. Jedziemy dalej z tym koksem. Jesteś najlepszą trenerką z Katowic
Monika