fbpx

[CHALLANGE 2] Nowy rok, nowa ja!

Najbardziej zmotywowanej z Was wręczę prezent.


🏆 Do odebrania zestaw suplementów zawierających witaminy, wspomagacze spalania tkanki tłuszczowej i „legalne” słodkości. Paczka o wartości 400zł. Wszystkio z Olimp Sport Nutrition. Dodatkowo na ocieplenie Wam tych zimnych styczniowych dni w paczce będzie czerwony sweterek w rozmiarze M i czapka z BUNT of kolorŁącznie do odebrania to 1000zł.

ZASADY SĄ PROSTE.  WEŹ TAK NA PRAWDĘ UDZIAŁ W WYZWANIU.
  1. W dniu 6.01 zmierz swoje ciało (udo, brzuch, talia i klatka), zrób zdjęcie jak stajesz na wagę (ma być widać ile masz aktualnie kilogramów).
  2. Wykonuj codziennie harmonogram treningowy naszego wyzwania. Będzie wyglądać tak samo jak pierwszy tydzień tylko treningi będą się różnić – wchodzimy na wyższy level. Treningi zostaną w formie video do wykonania w dogodnym dla Ciebie czasie. 👉 Jednak zostaw po sobie ślad, może być w formie instarelacji, lub zdjęcia po treningu. Najlepiej byś oznaczała mój profil @ola_kiepura_official lub wysyłała mi fotkę prywatnie.
  3. Wyzwanie trwa do 17.01 – ostatni dzień izolacji 🙂 18.01 zrób to samo co w dniu 6.01. Wymiary plus foto z wagi. Paczkę dostanie osoba, która osiągnie najlepsze efekty oraz będzie systematyczna.
ZMOTYWOWANA?

HARMONOGRAM 6/01 – 13/01


Co i kiedy robimy?

06.01 – TABATA WORKOUT

07.01 – PILATES

08.01 – DANCE WORKOUT

09.01 – HIIT

10.01 – JOGA

11.01 – DÓŁ CIAŁA

12.01 – GÓRA CIAŁA

13.01 – ODPOCZYNEK PLUS PODSUMOWANIE TYGODNIA


Kalendarz na tydzień do uzupełniania > TUTAJ.


Powodzenia!

Blog to efekt wzlotów i upadków oraz chęci stworzenia przestrzeni, która będzie źródłem wiedzy i inspiracji dla osób chcących dokonać stałych zmian w swoim życiu. W podróży ze mną pokażę Ci, jak spokojnym i konsekwentnym podejściem można osiągać cele, które do tej pory były poza Twoim zasięgiem.

Leave a Reply